Laag rijst, met een laag doner, gesmolten kaas, sla en groenten.
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandelsalon
Met twee frikandellen in stukjes gesneden, keuze uit 3 sauzen
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mexicanosalon
Met twee Mexicano's in stukjes gesneden, keuze uit 3 sauzen
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vegataria kapsalon
Met paprika, ui, champignons, salade, kaas en friet
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon shoarma
Knapperige friet, met een laag shoarma, gesmolten kaas, sla en groenten.
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon mix
Met kip, shoarma, paprika, ui en champignons
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon döner
Knapperige friet, met een laag doner, gesmolten kaas, sla en groenten.
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kip
Knapperige friet, met een laag kipfilet, gesmolten kaas, sla en groenten.
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza's
Lahmacun met döner
Dunne Turkse pizza met kruiden.
€ 7,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lahmacun met kip
Dunne Turkse pizza met kip en salade.
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lahmacun met shoarma
Dunne Turkse pizza met shoarma en salade.
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lahmacun met kaas
Dunne Turkse pizza met kaas en kruiden.
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lahmacun met salade
Dunne Turkse pizza met salade en kruiden.
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Calzones
Calzone shoarma
Shoarma, champignons, paprika en ui
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Calzone quattro formaggi
Gevouwen pizza gevuld met vier soorten kaas.
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Calzone kip
Kip, champignons, paprika, ui en kaas
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Calzone
Champignons, paprika, ui, ham, salami en kaas
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Calzone döner
Döner, champignons, paprika en ui
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza's
Pizza döner
Met dönervlees, paprika, champignons en ui
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza romana
Met champignons, paprika, ham, salami en ui
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza tonno
Met uien en tonijn
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza quattro formaggi
Met diverse soorten kaas
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza gorgonzola
Met champignons, knoflook en gorgonzola
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza quattro stagioni
Met champignons, paprika, salami en ham
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza shoarma
Met shoarmavlees en een bakje saus naar keuze
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Villa
Met shoarma, kipfilet, champignons, paprika en ui
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza frutti di mare
Diverse soorten vis en zeevruchten
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza bacon
Met bacon, paprika en ui
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza naar eigen keuze
Stel je eigen pizza samen met ingrediënten naar keuze.
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza pollo
Met kipfilet
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza kip speciaal
Met kipfilet, champignons, paprika en ui
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Napolitana
Met ansjovis
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza shoarma speciaal
Met shoarmavlees, paprika, champignons en ui
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza americana
Met salami en ui
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Hawaï
Met ham en ananas
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza fantastico
Met champignons en ham
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza vegetarian
Met champignons, ui en paprika
€ 10,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza peperoni
Met paprika, ui en Spaanse peper peporoni
€ 11,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza lazio
Met Turkse worst, paprika, champignons en ui
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza bolognese
Met gehakt en ui
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza bambino
Tomaat en kaas
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Margherita
Tomaat en kaas
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza cipolle
Met ui
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza funghi
Met champignons
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza prosciutto
Met ham
€ 10,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza salami
Met salami
€ 10,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza estate
Met ananas
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mix schotels
Villa mix
Köfte, lamsspies en döner
€ 17,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Plaza mix
Döner, shoarma, kip, frietjes en salade
€ 17,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Villa Plaza mix
Adana, kip en 4 chicken wings
€ 17,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mix voor 2 personen
4 soorten vlees naar keuze
€ 29,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Köfte en kip
Köfte, kipfilet, salade, friet en pitabrood
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Köfte en döner
Uitgebreide mix schotel met diverse vleessoorten.
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Döner en kip
Uitgebreide mix schotel met diverse vleessoorten.
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma en kip
Shoarma, kipfilet, salade, frietjes en pitabrood
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotels
Shoarma schotel Hawaï
Met kaas en ananas
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipschotel speciaal
Met champignons, paprika en ui
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipschotel
Kip schotel met friet, salade en saus.
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipfilet in roomsaus
Kipfilet in roomsaus met friet en salade.
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kip döner schotel
Kip schotel met friet, salade en saus.
€ 15,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarmaschotel speciaal
Met champignons, paprika en ui
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Adana schotel
Gekruid rundergehakt aan spies, 2 stuks
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarmaschotel
Shoarma schotel met friet, salade en saus.
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dönerschotel speciaal
Met champignons, paprika en ui
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dönerschotel
Uitgebreide schotel met friet, salade en saus.
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Köfteschotel
2 stuks
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm
Dürüm Adana
Dunne durumwrap gevuld met Adana kebab, saus en groenten.
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm Villa Plaza
Keuze uit döner, shoarma of kip
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm kroket
Kroket met sla ui komkomer tomaat
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm mexicano
Dunne durumwrap gevuld met mexicano, saus en groenten.
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm kip
Dunne durumwrap gevuld met kip, saus en groenten.
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm köfte
Dunne durumwrap gevuld met vlees, saus en groenten.
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm döner
Dunne durumwrap gevuld met vlees, saus en groenten.
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm shoarma
Dunne durumwrap gevuld met shoarma, saus en groenten.
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet
Friet speciaal
Friet speciaal met mayonaise, ketchup en ui.
€ 3,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet joppie
Friet met joppiesaus.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet satésaus
Friet met satésaus.
€ 3,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet oorlog
Friet met mayonaise, pindasaus en speciaal saus.
€ 3,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet curry
Friet met currysaus.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet knoflook
Friet met knoflooksaus.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet zonder
Portie krokant gebakken friet, zonder saus.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet mayo
Friet met mayonaise.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Snacks
Kipkorn
Krokante snack, heerlijk gefrituurd.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mexicano
Pittige mexicano, krokant gefrituurd.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipnuggets
Krokante kipnuggets, heerlijk mals.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje frikandel
Broodje met een sappige frikandel.
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Berenklauw
Gehaktballen op een stok met satésaus.
€ 3,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipschnitzel
Gefrituurde kipschnitzel, mals en krokant.
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bami oriental
Gevulde bamischijf met een krokant laagje.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel met
Frikandel met saus.
€ 2,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel speciaal
Frikandel met ui, ketchup en mayonaise.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel
Klassieke Nederlandse frikandel, krokant gefrituurd.
€ 2,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kaassoufflé
Krokante kaassoufflee met smeltende kaas.
€ 2,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kroket
Krokante rundvleeskroket met malse ragout.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodjes
Broodje kip
Met salade
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kip speciaal
Met champignons, paprika en uien
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Reuzenbroodje döner
Vers broodje met heerlijke vulling.
€ 9,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje shoarma Hawaï
Met kaas en ananas
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Reuzenbroodje shoarma
Extra groot broodje gevuld met shoarma, saus en groenten.
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Reuzenbroodje kip
Extra groot broodje gevuld met kip, saus en groenten.
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje döner speciaal
Met champignons, paprika en uien
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje shoarma
Met salade
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje shoarma speciaal
Met champignons, paprika en uien
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pitabroodje kaas
Pita broodje gevuld met smeltende kaas.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje gezond
Broodje gezond met ham, kaas, ei en verse groenten.
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje döner
Met salade
€ 7,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodjes van de grill
1/2 pounder met kaas
Halve pond burger met smeltende kaas.
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
1/4 pounder menu
Met friet en frisdrank naar keuze
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
1/2 pounder
Halve pond burger op een broodje.
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje Adana kebab
Gekruid rundergehakt
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chickenburger menu
Met friet en frisdrank naar keuze
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje köfte
Gekruid rundergehakt
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cheeseburger
Sappige hamburger met smeltende kaas.
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
1/4 pounder
Kwart pond burger op een broodje.
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
1/4 pounder met kaas
Kwart pond burger met smeltende kaas.
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hamburger
Sappige hamburger op een zacht broodje.
€ 5,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chickenburger
Krokante kipburger met frisse saus.
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken wings
Chicken wings menu
8 wings met friet en frisdrank naar keuze
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Crispy chicken strips 10 stuks
Tien krokante chicken wings, heerlijk pittig.
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Crispy chicken strips 5 stuks
Vijf krokante chicken wings, heerlijk pittig.
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken wings 10 stuks
Tien krokante chicken wings, heerlijk pittig.
€ 6,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken wings 5 stuks
Vijf krokante chicken wings, heerlijk pittig.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fried chicken
Fried chicken 3 stuks met friet
Drie stukken knapperige kip met friet.
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fried chicken 5 stuks met friet
Vijf stukken knapperige kip met friet.
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fried chicken 4 stuks met friet
Vier stukken knapperige kip met friet.
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fried chicken 2 stuks met friet
Groot stuk knapperige kip
€ 4,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fried chicken 1 stuk
Groot stuk knapperige kip
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salades
Herdersalade
Op eigen wijze bereid met ijsbergsla, komkommer, tomaat, uien, peterselie, olijven en fetakaas.
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipsalade
Op eigen wijze bereid met heerlijke stukjes kip.
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gemengde salade
Salade van diverse soorten groenten.
€ 5,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tonijnsalade
Heerlijke tonijnsalade met ijsbergsla, tonijn, uien, komkommer en tomaten.
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kindermenu's
Kipnuggetsmenu
Kipnuggets, friet en frisdrank naar keuze
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza bambino menu
Kinderpizza met frisdrank naar keuze
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hamburger menu
Hamburger, friet en frisdrank naar keuze
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nagerechten
Baklava
Zoete Turkse baklava met honing en noten.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra's
Satésaus
Bakje satésaus, heerlijk bij friet.
€ 0,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mayonaise
Bakje romige mayonaise.
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Portie aardappelschijfjes
Portie aardappelschijfjes, krokant gefrituurd.
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita broodje
Vers pita broodje.
€ 0,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Uiensaus
Bakje uiensaus, fris en pittig.
€ 0,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sambal
Pittige sambal voor de liefhebber.
€ 0,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Knoflooksaus
Bakje knoflooksaus, heerlijk bij friet of shoarma.
€ 0,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dranken
Fuze Tea Infused Iced Tea Green Tea 330 ml
Frisdrank op basis van getrokken groene thee, met citrussmaak, met suiker en zoetstof. Green teaEen heerlijke fusie van groene thee en citroensap... voor een moment van pure ontspanning.We gebruiken getrokken thee, dus als je wat bezinksels of kleine kleurverandering opmerkt, geen zorgen... dat is puur natuur.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fernandes Green Punch Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET VRUCHTENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fernandes Super Pineapple Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET ANANASSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fernandes Cherry Bouquet Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET KERSENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Spring water 500ml
Vers mineraalwater.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chocomel 250ml
Chocomel, romige chocolademelk.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fristi 250ml
Fristi, fruitige vruchtendrank met yoghurtsmaak.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull Energy Drink Watermeloen 250ml
Red Bull Watermeloen, fruitige energie drank.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull Energy Drink Peach 250ml
Red Bull Peach, fruitige energie drank.
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Monster Energy Blik 500 ml
KOOLZUURHOUDENDE ENERGIEDRANK MET TOEGEVOEGDE VITAMINES B2, B3, B6 EN B12 MET SUIKERS EN ZOETSTOF. BEVAT TAURINE, L-CARNITINE EN GINSENG.
€ 3,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,50/l, 0,5l
Slammers Energy Drink RED
Slammers Energy Drink RED, verfrissende energie drank.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
KA
KA, fruitige priklimonade.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
AA Drink 330ml
AA Drink, isotone sportdrank voor dorstlessing.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull Energy Drink 250ml
Stimuleert Lichaam en Geest. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
Frisdrank met thee-extracten en citroensmaak met suiker en zoetstof. Een verrassende Fusie van zwarte thee-extracten en een natuurlijke citroensmaak.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fuze Tea Infused Iced Tea Black Tea Peach Hibiscus 330 ml
Frisdrank op basis van getrokken zwarte thee, met perziksap, met thee- en hibiscussmaak, met suiker en zoetstof. Wij gebruiken getrokken thee, gemaakt van theeblaadjes.Geniet van een heerlijke fusie van duurzaam geteelde zwarte thee, perziksap en een vleugje hibiscus... voor een moment van pure ontspanning.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,58/l, 0,33l
Coca-Cola light 330ml
Coca-Cola light, verfrissende frisdrank zonder suiker.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Coca-Cola Cherry 330 ml
Frisdrank met plantenextracten en kersensmaak.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,58/l, 0,33l
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,58/l, 0,33l
Fanta Exotic 330 ml
Frisdrank met vruchtensap, met zoetstoffen.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,58/l, 0,33l
Fanta Lemon No Sugar 330 ml
Frisdrank met citroensap, met zoetstoffen.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 7,58/l, 0,33l
Fanta strawberry
Fanta Strawberry, fruitige aardbeidrank.
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's 100ml
B&J 100ml CookieDough CL3 X12x375EB
Vanilleroomijs met stukken koekdeeg met chocostukken (15%) en stukken cacaofantasie (4%). Over het product:Ben & Jerry's Cookie Dough IJs is onze all time favourite smaak! In 1986 wisten we al dat we iets moois in handen hadden met ‘s werelds eerste Chocolate Chip Cookie Dough roomijs met choco chip koekjesdeeg chunks. Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.